Gå til innholdet

Jon har informert Norges bryteforbund om at han sier opp stillingen som utviklingskonsulent, for å gripe en ny og spennende mulighet i egen bedrift.

Jon vil være tilgjengelig i NBF i en overgangsfase og vi takker han for jobben han har gjort og vi ønsker han lykke til i videre arbeid med egen bedrift.

Bryteforbundet går nå inn i en prosess med å se på hvordan oppgaver skal løses på kort og lang sikt.

Jeg vil takke for tiden i NBF og erfaringene jeg har fått. Brytemiljøet er et rikt miljø med masse kvaliteter og gode mennesker sier Jon. Nå kjenner jeg at tiden inne for å finne på noe annet, og det blir godt å kun ha bryting som hobby igjen.

Jeg ønsker fremtiden til Norsk bryting masse lykke til, sier avtroppende utviklingskonsulent Jon Isaksen.

Har du spørsmål til saken, kontakt generalsekretær Morten Sandnæs.